Tarihçe

Otelcilik sektöründeki 34 yılı aşkın hizmet sürecinde her zaman ilkeli ahlaklı ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekte olan otelimiz Erzincan’a gelen konukları güvenli,huzurlu,rahat ve konforlu bir ortamda ağırlamak için zamanın gereksinimlerini uygun olarak, değerli müşterilerimizin en iyi şekilde rahat etmesini sağlayacak modern çizgilerle dizayn edilen büyük ve ferah odalara sahiptir.

Doğunun büyüyen ve parlayan yıldızı Erzincan’daki turizm sektöründe yeni bir halka eklemenin ve yerli ve yabancı misafirleri ağırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Otel Mete olarak vizyonumuz içinde bulunduğumuz sektörün mutlak müşteri memnuniyetine dayalı olarak her zaman otelcilik sektöründeki gelişmeleri takip ederek bu gelişmelere en kısa zamanda adapte olup müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerine cevap verecek yeniliklerle daha rahat ve konforlu bir şekilde en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet etmektir.

1979 yılında başlayan otelcilik serüvenimizde içerisinde bulunduğumuz çağa uygun olarak hiç bir masraftan kaçmadan sizler için yeni ve modern bir mekan dizayn ettik.Otelimiz geniş odalarıyla, ferah lobisiyle ve alanında profesyonel kadrosuyla hizmetinizddir.